מכתב התודה של רוית

נכתב על ידי noamhai ב . פורסם ב- מכתבי תודה

מכתב תודה מנטלי אשר עברה ניתוח הגדלת חזה במרפאתו של ד"ר נועם חי

הרבה אנשים שואפים לעשות משהו שאף פעם לא נעשה, ליצור יצירת מופת אחת. לצייר תמונה עם הקומפוזיציה המושלמת, להטביע חותם. בסופו של יום מעטים באמת גם עושים את זה. ויש אחרים, נדירים, חריגים במובן הכי גבוה שאפשר – שעושים את זה כל יום. הם לא יוצרים להמונים חסרי פנים, הם מחוללים בכל פעם שינוי אישי ועמוק ביחיד. אתה שייך לאחרונים.

בפגישה השנייה שלי איתך פגשתי אותך באמת. שם גם פענחת משהו. אמרת שאתה מרגיש שאני לא מספיק שלמה או בטוחה בנשיות שלי. אמרת גם שאולי תוכל לעזור לי להפוך את החלק הזה לשלם.

מאוחר יותר הבנתי עד כמה אתה צנוע – חלק, ואולי שלם, בתוך מהות פנימית עמוקה, שאוצרת בך תכונות נדירות שאי אפשר למצוא אבל מוצאים בך. אתה רגיש, עדין, רך, אצילי, חם, חכם, מסור ומוסרי, חותר לשלמות ושלם.

יש בי עכשיו עדות פיזית לשלמות שאתה יצרת. מבט ראשון – והיא מבטאת את היכולות המופלאות שלך כמנתח פלסטי. מבט שני – והיא כבר טביעת חותם של אמן, יוצר. יצירה באומנות פלסטית מתרחשת ברגע אחד שבו צורה ונפח מבטאים רגש. מקום שבו עדות פיזית יוצרת עדות פנימית. היכולת ל יצור בלב הייצוג הנשי פעמים אין ספור, יצירה חד פעמית – הופכת אותך לאמן. אמן שהיצירה שלו מבטאת את השלמות הכי גבוהה שיש:

ברגע הכי פרטי ואמיתי שלי מול עצמי – את מה שאני רואה, אני אוהבת.

מישהו אמר פעם: "יש הרבה רעיונות טובים ומעט מאוד רעיונות גדולים: נדירותם של אלה האחרונים באה לידי ביטוי במשמעות המכוננת שהם מייצרים". הרעיון הופך לגבוה יותר כשהוא לובש דמות אנושית. אתה נדיר.

אני שמחה שפגשתי אותך.

רוית

מכתב התודה של רוית

מכתב התודה של רוית

Trackback from your site.

השאר תגובה

צרו קשר
לחצו לחיוג