ניתוח הקטנת חזה

נכתב על ידי noamhai ב . פורסם ב- ניתוחי חזה הקטנת חזה

לעיתים נדמה שחזה גדול ושופע הוא חלומה של כל אישה. מעטות יודעות שחזה גדול משמעו גם נשיאת משקלו והוא עלול להיות כבד מאד. זו הסיבה שישנן לא מעט נשים המבצעות ניתוח הקטנת חזה.

חזה גדול עלול לגרום ללא מעט בעיות. בשל המשקל שלו הוא מכביד מאד על הכתפיים ויכול לגרום לבעיות ביציבה ולכאבי גב חזקים. בנוסף לזה, נשים בעלות חזה גדול עלולות להתקשות למצוא חזיות או ביגוד תומך שבאמת יסייע להן לשאת את המשקל ללא קושי. גם אם תמצאנה חזיות או אביזרי ביגוד שעשויים לסייע – עלולים אלה להיות יקרים מאד ולא כל אישה תוכל לעמוד במחיר הכלכלי של רכישת כמה פריטים שכאלה.

לא תמיד יש קשר בין מבנה גופה של האישה לבין גודלם הסופי של השדיים ולכן אי אפשר לומר באופן גורף ששדיים גדולים הם מנת חלקן של נשים שמנות או מלאות יותר. גם אלה תסבולנה מתופעות הלוואי של החזה הגדול ותחפשנה מידע אודות ניתוח הקטנת חזה. ברוב המקרים ההקטנה תתבצע עד למידה C או D ולא קטן מזה מפני שקשה להבטיח להגיע להקטנה כל כך משמעותית.

מידע חשוב אודות ניתוח הקטנת חזה

ד"ר נועם חי הינו רופא כירורג העוסק בתחום הרפואה אסתטית ומוביל ענף זה בארץ. לד"ר חי ניסיון רב ועשיר בביצוע ניתוחי חזה שונים ובכללם ניתוח הקטנת חזה. ניתוחי החזה אינם נחלתן של נשים בלבד וישנם גם לא מעט גברים המבקשים לתקן את המראה של החזה ושל פלג הגוף העליון שלהם – מה שמביא אותם לביצוע ניתוחים קוסמטיים. הקטנת חזה עשויה להיות הצלה של ממש עבור נשים הסובלות מתופעות לוואי בשל חזה גדול ושופע וד"ר חי יכול לבצע הדמיית מחשב של החזה לפני ואחרי הניתוח על מנת שהמטופלת תוכל להתרשם ממה שצפוי לה.

בטרם מתקבלת ההחלטה על ביצוע הלכה למעשה של הניתוח צריך וחשוב להבין את ההשלכות וההשפעות של הניתוח על גופה של המטופלת וחשוב לבצע בדיקות מקיפות בטרם הניתוח עצמו, בעיקר מפני שמדובר בניתוח המבוצע בהרדמה מלאה – ספירת דם, בדיקת אק"ג, ממוגרפיה ו-MRI של השדיים ובחינת העבר הרפואי של המטופלת ובנות משפחתה בכל מה שקשור לסיכוי הימצאות גנים של סרטן השד. רק לאחר ביצוע כל השלבים האלה אפשר להתחיל את התיאומים האחרונים של ניתוח הקטנת חזה.

מתי מומלץ לשקול ביצוע הקטנת חזה?

כאמור, לחזה גדול ישנן השפעות שליליות העלולות לפגוע בבריאות של האישה ובאיכות החיים שלה. מכיוון שמדובר בחלק גוף שאין מדברים עליו בקול רם, הרי שהיא תתקשה מהמצב וייתכן שלא יהיה לה עם מי לדבר או לחלוק את הכאב. אין ספק שד"ר נועם חי עשוי לספק לה מענה מושלם בדמות ניתוח הקטנת חזה שיסייע לה לחוש יותר טוב, בלי כאבים ולשפר את היציבה ותנוחות העמידה והישיבה שלה. בנוסף לכך, החזה הגדול עלול שלא לשמור על מראה יציב, מורם ומוצק ושי בכך כדי לקלקל את ההופעה הכללית של אותה אישה.

ברוב המקרים מתבצעת הרמת חזה כחלק מניתוח המיועד להקטנת החזה, על מנת גם להקטין את הגודל וגם לגרום לכך שהמראה של החזה ישתפר פלאים. אישה המעוניינת לבצע ניתוח לצורך הקטנת חזה עושה את זה גם על מנת להקל על עצמה את הכאבים והמשקל של החזה הגדול וגם כדי שבאותה ההזדמנות היא תוכל לשפר את המראה של החזה, להחזיר לעצמה את הביטחון העצמי ולהתהלך ברחוב בביטחון שהיא נראית טוב ובעלת מראה מרשים ומיוחד.

צרו קשר
לחצו לחיוג