ניתוח הרמת חזה

נכתב על ידי noamhai ב . פורסם ב- הרמת חזה

החזה הוא החלק בגוף הנשי שמשפיעות עליו הכי הרבה תופעות הלוואי וההשלכות של ההיריון. במקרים רבים הנשים מניקות את התינוקות שזה עתה נולדו וההנקה יכולה להימשך פרקי זמן שונים.

בזמן הזה, שבו אט אט הגוף מתאושש מהלידה וחוזר לעצמו, החזה לא תמיד חוזר אף הוא למצבו הקודם ולא פעם הוא נשאר נפול, מדולל ויש שיגידו אפילו מכוער.

נשאלת השאלה: מה ניתן לעשות על מנת לשפר את המראה של החזה לאחר הלידה?

התשובה היא ניתוח הרמת חזה. אין מדובר על הגדלה או הקטנה של החזה אלא על סוג נוסף של ניתוחי חזה הנכללים תחת הקטגוריה של ניתוחי כירורגיה אסתטית. נכון שיש מקרים רבים שבהם הרמת החזה מתבצעת תוך כדי ניתוח הקטנה או הגדלה אך היא יכולה גם לבוא בפני עצמה כפעולה דרושה מבלי לשנות את גודל החזה של אותה אישה המעוניינת בכך.

חשוב לדעת שלא רק לידות עלולות לפגוע במראה ובצורה של החזרה אלא גם עליות או ירידות במשקל, דיאטות או תהליכים הורמונליים שעוברים על הגוף.

כיצד מתבצע ניתוח הרמת חזה?

כיום מציעה הרפואה האסתטית כמה סוגים של ניתוחים המיועדים להרמת חזה (הן אחרי לידה והן ללא קשר ללידה).

הניתוח מתאים למצב שבו השדיים נפולים וצמודים לבית החזה והבטן. הם גם נראים נפולים וחסרים בהם הנפח והמוצקות המאפיינים בדרך כלל חזה שופע – ללא קשר לגודלו או מידתו.

הסוגים השונים של ניתוחי הרמת חזה נבדלים זה מזה באפשרויות ובגודל או הגובה של החזה – עם או בלי שתל אנטומי פנימי, הרמה המלווה בהגדלה או הרמת חזה המלווה דווקא בהקטנה. התוצאה הסופית תהיה חזה מלא ושופע שיש לו נפח ונוכחות שאי אפשר להתעלם מהם.

השיטה המתקדמת ביותר של ניתוח הרמת חזה היא באמצעות שתל אנטומי מעוצב המותאם בדיוק למבנה גופה של האישה המנותחת ובזכות תהליך זה לא נשארות צלקות נראות לעין על גופה. אין ספק שמדובר בטכנולוגיה חדשנית מן השורה הראשונה המומלצת לכל אישה אשר מתלבטת או מתקשה לקבל החלטה מפני שהיא חוששת מתופעות לוואי או צניחה חוזרת של החזה עם הזמן.

ניתוח הרמת חזה בשילוב עם הקטנה או הגדלה

כאשר מתבצע ניתוח הרמת חזה בשילוב עם הקטנה או הגדלה של החזה בנוסף, יתקיים ההליך בהרדמה מלאה ויש להכין את הגוף והנפש לקראת תקופת החלמה. כל אישה חווה בצורה שונה את תקופת ההחלמה הזאת אך כמובן שצריך לתת לגוף את הזמן שלו כדי להחלים, להתרגל למצב החדש וכמובן לדעת איך להתמודד עם כאבים או חוסר נוחות.

יחד עם זאת הסבלנות וההשקעה משתלמות מפני שהניתוח להרמת החזה מעלים באפן סופי את תופעות הלוואי מההיריון ואין ספק שאחריו תיראה האישה הרבה יותר טוב. חשוב מאד אל מי פונים לצורך ביצוע ניתוח הרמת חזה. חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה ומקצועי הבקיא בשיטות החדישות ביותר של ביצוע פעולה זו.

עליו לתת הסבר מפורט של התהליך כפי שיבוצע, כולל מה צפוי בתקופת ההחלמה ולאילו סימנים צריך להתייחס. אין מדובר בהחלטה המתקבלת בהיסח הדעת ולכן חשוב מאד לקבל את מלוא המידע ולחוש שמי שאמור לבצע את הניתוח הוא האדם הנכון להפקיד בידיו איבר גוף כה חשוב כמו החזה.

צרו קשר
לחצו לחיוג