ניתוח הגדלת חזה

נכתב על ידי noamhai ב . פורסם ב- הגדלת חזה

מה שלא היה אפשרי בעבר אפשרי בהחלט כיום וכאמור – מהווה הצלה והגשמת חלומות עבור מי שהייתה בטוחה כל הזמן שהחזה שלה קטן.

כיום ישנן כמה דרכים לביצוע ניתוח הגדלת חזה, מה שמאפשר התאמה אישית ומלאה למבנה גופה של כל מטופלת ומטופלת, התייחסות לתכונות או מאפיינים אישיים שלה או מציאת הדרך הטובה ביותר שבה היא תקבל בדיוק את מה שהיא רוצה. כמובן שהמטרה הסופית היא מראה חיצוני מושלם, כזה שיהיה הקרוב ביותר לדרך שבה מדמיינת המטופלת את עצמה.

מידע אודות ניתוח הגדלת חזה

ניתוחים הקשורים לחזה הנשי בכלל וניתוחים המיועדים להגדלת חזה בפרט נחשבים לנפוצים ומבוקשים מאד בתחום של רפואה אסתטית או קוסמטיקה רפואית. מדובר בהליך כירורגי לכל דבר ועניין ואין מדובר אך ורק בהגדלת החזה אלא בהענקת נפח ויופי לפלג הגוף העליון של האישה, מה שמביא אתו גם מראה מלא ביטחון, הופעה מרשימה וברוב המקרים גם ביטחון עצמי גבוה ותחושת נשיות שאין שנייה לה. 

נשים רבות מעידות שניתוח זה שינה להם את היחס כלפי עצמן והביא לשינוי עצום בחיים שלהן כנשים בוגרות. ד"ר נועם חי הוא רופא מומחה ומוביל בתחום של כירורגיה אסתטית בישראל ושמו נקשר לעיתים קרובות לסיפורי הצלחה של מטופלים ומטופלות שעברו אצלו ניתוחים בתחומי הרפואה האסתטית, ובעיקר ניתוח הגדלת חזה. 

ד"ר חי מבין את החשיבות של מראה החזה בעיניה של האישה ויכול להמליץ על הגודל שיתאים לה, על שיטת הפעולה הטובה ביותר שתיתן תוצאות מושלמות וכמובן עומד לרשות המטופלות בכל שאלה או מידע הדרוש להן על מנת להבין עד תום את ההליך וההשלכות הצפויות ממנו.

כיצד מבוצעים ניתוחים להגדלת חזה?

כיום ישנן כמה שיטות לביצוע ניתוחים של הגדלת חזה המתאימות לנשים שונות, למטרות  שונות ולהתחשבות במאפיינים אישיים של כל מטופלת ומנותחת. שיטת השתל – ישנם שתלים בגדלים שונים המעניקים נפח נוסף לחזה.

על גודל השתל מחליטים על פי המטרה של אותה האישה ועל פי גודל החזה שלה לפני הניתוח – במידה והוא קטן מאד ניתן לעשות שימוש בשתל קטן שיוסיף גם נפח וגם גודל נוסף, כלומר ממש שינוי במידה ונין לעשות שימוש בשתל המושתל בחזה בגודל בינוני על מנת להוסיף מעט נפח נוסף למחשוף.

ניתוח משולב של הרמה והגדלת חזה – מדובר בהליך המתאים לנשים אשר ירדו במשקל באופן משמעותי ולפתע גידו שצורת החזה השתנתה והחזה הפך למדולדל ונפול. באמצעות שיטה זו החזה גם גדל וגם מורם, מה שמאפשר לו להיראות יפה, מוצק ומחמיא מאד. כבר לא יהיה צורך לכסות אותו או ללבוש בגדים שלא מחמיאים למבנה הגוף ואפשר יהיה ליהנות ממחשוף ובגדים צמודים שישקפו את קימורי הגוף במדויק.

תיקון של שדיים א – סימטריים

התחום של הגדלת חזה כולל גם תיקון של מראה שדיים א-סימטריים או כאלה שהאישה אינה מרוצה מהמראה שלהם, מסיבותיה שלה. ניסיונו הרב של ד"ר נועם חי מאפשר לו לבחון ביחד איתה את האפשרויות העומדות בפניה וכך להמליץ לה על דרך הפעולה שתיתן לה את התוצאות הרצויות תוך פרק הזמן הקצר ביותר.

בנוסף, תקבל המטופלת הסבר מקיף ויסודי אודות התהליך, כיצד מתבצע הניתוח, על מה להקפיד בתקופת הזמן שלאחריו ומה כוללת תקופת ההחלמה.

צרו קשר
לחצו לחיוג