המסת שומן בצוואר

סנטר כפול או עודף שומן באזור הצוואר והסנטר מהווים מטרד לנשים וגברים רבים ברחבי העולם. לעתים מדובר בבעיה תורשתית המועברת במשפחות בעלות נטיה גנטית.

עודף שומן זה יכול להיות בעיה בודדת באנשים בעלי מבנה גוף רזה יחסית או בעלי עודף משקל קל. ולמרות מראה גוף תקין, הצוואר הכפול תורם למראה מלא יותר ומבוגר הרבה יותר מגילם האמיתי של הסובלים מבעיה זו. הפתרון המוצע במקרים אלו הנו ניתוח קל ופשוט יחסית האורך כחצי שעה ומבוצע על פי רוב בהרדמה מקומית עם או בלי טשטוש קל.

במהלך הניתוח מזליפים תמיסת אלחוש מקומית לאזור כיס השומן העודף בצוואר, לאחר מכן פותחים נקב קטן בעור באזור הסנטר ודרכו שואבים את השומן העודף ו"מפסלים" את הרקמה עד לקבלת התוצאה הרצויה.

המסת שומן בצוואר

לתמונות נוספות של המסת שומן בצוואר – לחצו על התמונה

אין צורך באשפוז והמטופלים שבים לביתם מיד או כעבור שעתיים שלוש בחלוף השפעת החומרים המטשטשים. יש צורך בחבישת רצועת הידוק אלסטית לאזור הצוואר למשך כשבוע על מנת לאפשר לעור לעבור הידוק מקסימלי ולמניעת בצקת ואגירת נוזלים באזור המטופל. התוצאה נראית לעין כבר כעבור כשבוע אך נפיחות מסוימת יכולה להישאר באזור למשך שבועיים נוספים.

הסיכונים הכרוכים בפעולה הנם מינימליים ואינם שונים מכל שאיבת שומן קטנה אחרת. מומלץ לבצע את הניתוח תוך הסתייעות באנרגיית חימום כגון לייזר – מכשירים דוגמת smart-Lipo או Lipo-Lite או על ידי המסה בגלי רדיו – בודי-טייט המסייעים להמיס את השומן ולרכך את רקמת החיבור העוטפת אותו ובכך עוזרים למנתח לבצע את שאיבת השומן בצורה קלה יותר ומקלים על המנותח בתקופת ההחלמה. יתרון נוסף של שימוש בלייזר הוא יכולת ההלחמה של נימי דם תכונה העוזרת לצמצום מידת שטפי הדם באזור המטופל

  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 0072
צרו קשר
לחצו לחיוג