הקטנת חזה

הקטנת חזה

ניתוחי הגדלת חזה הפכו ללהיט בעשורים האחרונים ולתשוקתן של מיליוני נשים ברחבי העולם. לא פעם נדמה כי כל אישה שנייה מתהדרת בחזה זקור ושופע במיוחד. עם זאת מן העבר השני של המתרס סובלות נשים רבות מחזה שופע מדי, כבד מאד ולא בהכרח אסתטי הגורם להם אי נוחות גדולה בחיי היום יום. נשים אלו פונות למרפאתנו בבקשה לבצע ניתוח הקטנת חזה, כן כך בדיוק, נגד הזרם השופע מקטינות הנשים את מידת החזה שלהן וזוכות בתחושה פיזית ומנטלית טובה יותר מאי פעם.

"מקרומסטיה", כשהפרופורציה הולכת לאיבוד

תופעת המקרומסטיה (חזה הגדל באופן יוצא דופן) אינה נחלתן הבלעדית של נשים הסובלות מהשמנת יתר, התופעה מתרחשת גם בנשים רזות מאד ונובעת מגדילה משמעותית ולא פרופורציונלית של רקמת השד. בתוך מספר שנים הופכים השדיים למעין משקולות המקשות על  הגב, עמוד השדרה, הכתפיים.

לא מעט נשים בעלות חזה כבד מאד מגיעות בשל המשקל העודף על מערכת השרירים העליונה שלהן עד למצב של עקמת עמוד השדרה (סקוליוזיס). מלבד זאת השדיים הכבדים הופכים מטרד כבד בעונת הקיץ כאשר ישנה הצטברות זיעה וחיידקים בקפלי השדיים ומכאן ריח לא נעים, גרד ואף פטרת.

כאשר התופעה מתרחשת כבר בגיל צעיר ישנה השפעה גדולה של המראה החיצוני ומכאן על התפיסה העצמית המנטלית של הנערה. נערות הסובלות ממקרומסטיה נוטות לכפוף את גופן בכדי לטשטש את גודלו של החזה שלהן, ואף יוצרות לעצמן מעין שפת גוף והליכה מכווצת. הפגיעה הגדולה היא בעיקר ברמת הביטחון האישי והתפתחותה המנטלית של הנערה.

ניתוח גניקומסטיה, הקטנת חזה לגבר

גם גברים סובלים משדיים גדולים יחסית. מדובר בתופעה שאינה נדירה מאד ובה החזה הגברי מקבל צורה נשית ועגולה היוצרת תחושת מבוכה גדולה. גברים רבים בוחרים לבצע ניתוח הקטנת חזה המעצב את האזור כולו מחדש ופוטר אותם מאי הנוחות.

ניתוח הקטנת חזה לנשים וגברים, כל השלבים בדרך

בשלב ראשון מתקיימת פגישת אבחון וייעוץ עם ד"ר חי במהלכה תיבדק מידת ההתאמה לניתוח וכן תיבחר שיטת הניתוח. כמו כן תיערך שיחת תיאום ציפיות על מנת שיובהרו גבולות היכולת להקטין ולהרים את החזה כאשר במקביל תתבקשו לתאר את הרצונות והשאיפות האישיים מניתוח זה.

בשלב השני תתבקשו להגיע אל המרפאה לפגישת טרום ניתוח, הביאו איתכם את הבדיקות אותן התבקשתם לבצע בפגישת האבחון (ספירת דם, בדיקה ביוכימית, אק"ג ועוד). במהלך פגישה זו תקבלו את כל פרטי הניתוח, יפורטו הסיכונים, הציפיות ותיאורי התוצאה העתידיים. כמו כן נבצע מספר צילומים ותותאם חזיית ריפוי והחלמה.

השלב השלישי והחשוב ביותר, הניתוח כמובן, אורכו כשעתיים וחצי (הקטנת חזה לגבר כשעה וחצי) ולרוב הוא אינו דורש אשפוז. קווי מתאר משורטטים על השדיים ועל פיהם מסירים רקמת שד, עור ושומן ומעצבים מחדש שד יפה וזקוף בדגם מוקטן.

ד"ר נעם חי, כירורגיה פלסטית ואלסטית

צוות המרפאה ובראשה ד"ר נועם חי עומד לרשותכם לאורך כל הדרך ומבטיח ליווי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ויחס אישי וחם.

צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם פרטים נוספים,

ד"ר נעם חי בטלפון מספר: 0546773805

  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 0072
צרו קשר
לחצו לחיוג