חזה שופע יכול לעיתים להכביד! הפתרון – הקטנת חזה טבעית

נכתב על ידי noamhai ב . פורסם ב- ניתוחי חזה

עולם היופי והטיפוח לקוח כמובן מאליו שנשים תמיד רוצות חזה גדול ומרשים ושואפות שהחזה יהיה שופע, בעל נפח גדול ושאי אפשר יהיה להתעלם מהנוכחות שלו.

אין ספק שמדובר בדברים נכונים אך ישנן גם לא מעט נשים אשר מחפשות דווקא את ההפך ומעוניינות לעשות הקטנת חזה טבעית. חזה גדול ושופע הוא אולי יפה ונשי, אך הוא עלול להיות כרוך בתופעות לוואי לא נעימות ואפילו בסבל – שרירי הכתפיים, אשר נושאים את המשקל של השדיים עלולים לכאוב ולהיתפס, הגב עלול לכאוב והיציבה עלולה שלא להיות נכונה על פי עקרונות האורתופדיה או האגרונומיה.

זו הסיבה אשר בגינה לא מעט נשים מבקשות לבצע ניתוח של הקטנת חזה. הן רוצות לפטור את עצמן מהעול של חזה גדול – על כל המשתמע מכך – המשקל הגבוה, חוסר הזמינות של מוצרי ביגוד ולבוש לתמיכה בחזה הגדול או המחיר הגבוה של המעטים שניתן למצוא כאן בארץ.

הקטנת החזה עשויה להיות הגשמת החלום של נשים אלה והן עשויות לחוש שיצאו לחופשי – פשוטו כמשמעו. הן לא תצטרכנה לסבול מכאבים, מחוסר נוחות, מעיניים שננעצות בהן או בחזה הגדול שלהן ובאופן כללי הן תדענה שכעת ההופעה שלהן מושלמת והן מרגישות איתה טוב ובנוח.

מה חשוב לדעת לפני הקטנת חזה טבעית

בדיוק כמו בניתוח הגדלת חזה, גם כאן חשוב מאד לבחור בקפידה את איש המקצוע לצורך ניתוח של הקטנת חזה. חשוב לשאול שאלות הקשורות בניסיון שיש לו בניתוחים מעין אלה, כמו גם בניתוחים אחרים הקשורים לרופאה קוסמטית.

חשוב שהוא יבדוק את גופה של האישה על מנת לוודא שהניתוח מתאים לה, שאין בו סיכונים מיותרים וכמובן יסביר לה את כל מה שהיא צריכה לדעת אודות תקופת ההחלמה, כאבים או חוסר נוחות שהיא עלולה לחוש ובאופן כללי איך להתנהג ולהתנהל בשגרה היומיומית שלה לאחר הניתוח.

עבור נשים רבות אשר כלל לא העלו על דעתן את האפשרות של הקטנת חזה טבעית מדובר על שחרור משעבוד, הפסקת סבל מכאבים וכמובן קבלת תחושה טובה ונעימה ביחס לגוף של עצמן.

זו הסיבה שחשוב מאד עבור נשים אלה לבחור היטב את המנתח, לחפש המלצות וחוות דעת, לנסות למצוא נשים שכבר עברו את הניתוח ויכולות לשתף מהניסיון שלהן וכך להבין בדיוק את הפרוצדורה כדי להחליט האם היא מתאימה להן והאם כדאי גם להן לעבור את הניתוח

צרו קשר
לחצו לחיוג