המדריך המלא לניתוח הגדלת שדיים

נכתב על ידי noamhai ב . פורסם ב- בלוג

ניתוח הגדלת שדיים מיועד לנשים שאינן מרוצות ממראה החזה, מגודלו ומצורתו ולאו דווקא מגודלו. הניתוח נועד לעצב את השדיים במראה יותר אסתטי ובוודאי לא לנפח את החזה., הדגש הוא על עיצוב אסתטיקה ויופי ולאו דווקא נפח.

ניתוח שמטרתו הוספת נפח בשדיים, הבולטות והנראות של השדיים, הם אחד המרכיבים המשפרים את מראה אישה. המומחיות מתחילה ביכולת להתאים לכל אחת את השתלים שהכי מתאימים למבנה גופה ולשאיפה האסתטית שלה וכיום יש מגוון גדול מאד של שתלים במידות בצורות ובמרקמים שונים כך שניתן לבצע התאמה נכונה של השתלים.

ניתן להציע את הניתוח בארץ החל מגיל 17. בארה"ב למשל ניתוח הגדלת חזה מוגבל לנשים מגיל 21 ומעלה. כאשר מישהי באה להתייעצות חשוב להבין מה היא בעצם רוצה להשיג. יש בחורות שעבורן הגודל הוא הפרמטר החשוב ביותר, אצל אחרות יותר חשוב הצורה היפה האסתטית והטבעית, חשוב להכיר כל אחת ולהבין אותה ואת אורחות חייה בכדי להתאים עבורה את השתלים בצורה הטובה ביותר.

תזמון נכון של הניתוח

ההחלטה באיזה עיתוי לבצע את הניתוח היא קריטית להצלחתו. לגבי השירות הצבאי: אם את עומדת לפני גיוס לשירות קרבי ועלייך לבצע בעוד חודשיים טירונות ופעילות גופנית אינטנסיבית, אז זה לא הזמן המומלץ לבצע את הניתוח.

בחורות צעירות בוחרות לעבור את הניתוח "כהכנה לשמלת הכלולות", כדי שהשמלה שהן חולמות עליה תשב עליהן בול. חשוב לתכנן זאת מבעוד מועד לפחות שלושה חודשים מראש ואידיאלי אפילו חצי שנה מראש, לפני החתונה.

אם את נשואה טרייה ואת מתכננת הריון בקרוב או אם את אחרי הלידה הראשונה והחזה שלך כבר התרוקן אבל אתם מתכננים את ההריון השני אוטוטו, זה לא הזמן הנכון להציע לך את הניתוח מאחר שהיריון משנה את מראה הגוף ועלול להיווצר מצב שעוד לפני שהספקת להנות מהצלחת הניתוח הגוף שלך ישתנה באופן משמעותי ותוצאת הניתוח תתקלקל.

ניתוח הגדלת שדיים – אם נשווה לעולמות הספורט – הוא מרתון (ריצה למרחקים ארוכים) ולא ספרינט במובן הזה שאת רוצה שהחזה שלך יהיה גדול שופע ועומד לא רק בשנה הראשונה אלא למשך שנים רבות וארוכות ככל שניתן, לכן חשוב לא להעמיס עליו נפח גדול מדי. הבעיה היא לא עם הגודל אלא הכובד.

ככל שהשתל גדול יותר הוא כבד יותר והוא עלול לגרום להזדקנות מואצת של השדיים, למראה זקן ולא אטרקטיבי ולהאיץ את הצורך שלך בניתוח הבא.

ישנם שני גורמים עיקריים שמשפיעים על הצלחת הניתוח:

  1. סוג השתל גודלו והתאמתו למבנה הגוף
  2. ההחלטה האם להניח את השתל מעל או מתחת לשריר.

אני מעדיף להניח את שתלים במרבית המקרים מתחת לשריר. נכון שההחלמה קצת יותר ארוכה וכואבת אבל זה שווה את המחיר, התוצאות הרבה יותר יפות וטבעיות, במיוחד בשתלים הגדולים, ניתן להניק בחופשיות והשתל נתמך היטב, והכי חשוב שהתוצאה נשמרת לשנים ארוכות הרבה יותר מאשר כאשר השתלים מעל השריר, אז התוצאה עלולה להתקלקל מהר יותר.

ישנם כמובן יוצאים מן הכלל, למשל כאשר השדיים קצת נפולים או צינוריים, וכאשר השתל הנבחר אינו גדול וכבד במיוחד עד 300 סמ"ק, אז גם מעל השריר התוצאות יפות וטבעיות מאד.

לגבי סוגי השתלים:

שתל עגול הוא השתל הנפוץ ביותר כ-80% מהנשים על פי ניסיוני מתאימות לשתלים אלו. כאשר החזה אנטומי יפה ועומד וכאשר רוצים להוסיף לו נפח מבלי לקלקל את הצורה הטבעית שלו נבחר בשתלים עגולים בפרופיל בינוני שאינו מבליט את החזה יתר על המידה.

שתל עגול בפרופיל גבוה הוא הבולט ביותר ומתאים לבחורות שמחפשות להוסיף את מקסימום הנפח האפשרי. זהו השתל הנפוץ ביותר מניסיוני. שתל אנטומי מתאים לבחורות רזות ושטוחות מאד או לנשים אחרי היריון ולידה שהחזה התרוקן אך לא צנח והפך כמו שנהוג לומר לשקית שוקו ריקה.

שתלים בציפוי פוליאוריתן מתאימים במקרים של בחירה בשתל אנטומי, כאשר רוצים שהשתל יישאר מקובע למקומו, שלא יזוז ולא יסתובב ובמקרים של החלפת שתלים, במיוחד אם נוצרה התקשות קופסיתית שהיא הצטלקות של הגוף סביב השתל.

התאמת ציפיות מהניתוח

הגדלת חזה לפני אחרי

לתמונות נוספות – לחצו על התמונה

כל מי שמגיעה לייעוץ אומרת שהיא רוצה חזה טבעי, אבל המשמעות של חזה טבעי עבור כל אחת היא שונה בתכלית, לכל אחת יש את הפרשנות שלה ל- מה זה חזה טבעי עבורה, ולכן חשוב לברר את הציפיות לעומק באמצעות המחשה עם שתלי מדידה מול המראה בכדי לבחון את התאמת הגודל לפרופורציות של הגוף, ובאמצעות התבוננות בתמונות לפני אחרי.

חשוב שהתמונות ישקפו נשים שנקודת הפתיחה שלהן הייתה דומה לזו שלך וכמובן שתהיינה אותנטיות, של המנתח שלך שאותו בחרת על סמך העבודות היפות שלו ההמלצות שקיבלת עליו והניסיון הרב שצבר. יש היום מערכת של מצלמה תלת מימדית שניתן בעזרתה לבצע הדמיה תלת ממדית וירטואלית בעזרת משקפי VR ולראות את עצמך בלייב עם החזה החדש שבחרת בכל מיני גדלים וצורות.

החלמה מהניתוח, שביעות רצון מהחזה והחיים לאחר הניתוח

זהו אחד הניתוחים בעלי שיעור שביעות הרצון מהגבוהים ביותר שיש ולכן נשים "מצביעות ברגליים" וכך הוא הפך בשנים האחרונות לניתוח הנפוץ והפופולרי ביותר עד כי נדמה שיש קבוצות נשים בהן יש יותר נשים עם סיליקון מאשר בלי. הצלחת הניתוח וההרגשה הטובה שהוא מעניק אפשר לומר שהיא "מדבקת" ואמהות לבחורות שעברו את הניתוח וחוו שינוי כל כך משמעותי וחיובי משתכנעות לעבור גם הן את הניתוח ולהפך.

אני גם מזהה מגמה כזו שבחורות בעלות חזה שנחשב בעבר לשופע יחסית, כבר אינן מרוצות ממנו כשהן רואות בים ובבריכה את חברותיהן עם שתלי הסיליקון ומשוות את עצמן אליהן. הן פונות להתייעצות במרפאה ולפעמים אני צריך ממש לשכנע אותן שהן לא צריכות לעבור ניתוח.

הגדלה והרמת חזה - תמונות לפני ואחרי (21)

                       גלריית תמונות לפני ואחרי הרמה והגדלת חזה

השלכות כלכליות והשלכות ארוכות טווח

חשוב להבין שברגע שעשית ניתוח להגדלת השדיים ויש לך שתל סיליקון בחזה יש לך עוד משהו שייתכן וצריך יהיה לתחזק מתי שהוא בעתיד ועוד דאגה בריאותית אחת. השתלים כיום אמנם מאד איכותיים ובטיחותיים (חשוב להקפיד להשתמש בשתלים האיכותיים והבטיחותיים ביותר שיש כיום המכילים ג'ל סיליקון מוצק (Gummy bear), אלו שיש להם אישור של ה-FDA האמריקאי, אך ברגע שיש לך שתל יש לך עוד משהו בגוף שיכול להתקלקל,

להתבלות, להזדקן, להיקרע, לדלוף, לעשות לך צרות, ולגרום לך לעבור שוב ניתוח, גם אם לא תרצי במידה שישנה איזושהי בעיה עם השתלים. האם זה יקרה לך ומתי זה יקרה, אף אחד לא יכול לדעת.

אז איך תוכלי לישון היטב בלילה? איך תדעי שהכל בסדר עם השתלים? 

אז זה מתחיל בדברים הבסיסיים, עלייך להיות קשובה לגוף שלך. כל עוד יש לך שדיים יפים, רכים, נעימים למגע ולא כואבים זה בדרך כלל סימן שהכל בסדר. פעם בשנה עלייך להיבדק אצל המנתח הפלסטי, פעם בשנתיים שלוש לבצע צילום לשתלים (בדיקת אולטרסאונד) שתגלה האם השתלים שלך שלמים ותקינים.

במידה וביום מן הימים תרגישי שמשהו בשד השתנה במראה, בצורה או בהרגשה האישית שלך חשוב לחזור להיבדק, אם בהדמיה נגלה שהשתל פגום יהיה צורך להחליפו בחדש. חברת השתלים מעניקה אחריות על שלמותם לכל החיים. זה אומר שאם נגלה שהשתל שלך פגום חברת השתלים תעניק לך שתל חדש תמורת השתל הישן, אך היא לא תישא בהוצאות הניתוח האחרות שהן עלויות בית החולים, הניתוח, ההרדמה והאשפוז. .

צרו קשר
לחצו לחיוג