המרפאה והצוות

המרפאה ממוקמת במרכז תל אביב. ממרומי הקומה ה 16 במגדל וייצמן ניתן לצפות בנוף יפהפה ועוצר נשימה ולספוג את האווירה העירונית התוססת של תל אביב. מיד עם הכניסה למרפאה ניתן לחוש באווירה הנעימה והחמה הטמונה בריהוט האורבני המעוצב ובתכנון מוקפד המותאם לצרכיי לקוחותינו הרבים תוך שמירה מלאה על פרטיותם.

האווירה המשפחתית השוררת במרפאה היא חלק בלתי נפרד משירות איכותי ומקצועי המעניק צוות המרפאה לכל המטופלים המתארחים בה. המרפאה מציעה את קשת רחבה ומגוונת של ניתוחים וטיפולים אסתטיים המוצעים כיום ברפואה המודרנית בתחומי הכירורגיה הפלסטית, הרפואה האסתטית והטיפולים הקוסמטיים הפארא-רפואיים ומספקת שירות מלא לפני, במהלך ולאחר כל ניתוח או טיפול, לשביעות רצון מלאה של כל מטופל ומטופלת.

צוות המרפאה

לרשותך עומד צוות מקצועי ואיכותי המעניק לך סביבה תומכת וחמה ודואג ללוות אותך לאורך כל הדרך, להבטחת השגת התוצאה הרצויה הטובה ביותר. אנו מאמינים כי הגשמת חלומך הגדול טמונה לא רק בהצלחת הניתוח או הטיפול שעברת אלא גם ביצירת רשת ביטחון עבורך למען החלמתך המהירה ולצורך חזרתך המלאה לשגרה בדרך הבטוחה עבורך. צוות המרפאה יעניק לך יחס אישי וחם וישמח לעמוד לרשותך בכל שעות היממה לכל שאלה או בעיה שתעלה.

sigal

סיגל

מנהלת המרפאה

054-6773806

האני מאמין שלי: "כל אדם שונה מחברו ואם נדע ללמוד על הצרכים האמיתיים של כל מטופל ומטופלת, נוכל לספק את המענה ההולם והראוי ביותר עבורם". איכות השירות נקבעת בשאיפה למצוינות של כל אחת מצוות המרפאה, לשותפות לתהליך ולתקשורת פתוחה וכנה עם הלקוחות, ללמידה ולהבנת הצרכים האמיתיים של כל אחד ואחת ולהקשבה מלאה לצרכיהם ולבקשותיהם בכל רגע משעות היממה. זו דרכנו לעמוד בציפיותיהם של כלל לקוחותינו ולהגשים את חלומם להשגת התוצאות האיכותיות והנאות ביותר.

 

ליליהליליה

מזכירה

054-2055505

ליליה אחראית על קבלת קהל, תיאום תורים לייעוצים וביקורות ואדמיניסטרציה שוטפת. ליליה דואגת לתת מענה אדיב ומקצועי ותטפל בך על הצד הטוב והמהיר ביותר, לשביעות רצונך ותוך שמירה מלאה על פרטיותך.

מושית

מושית

ההבנה כי כל מטופלת ומטופל זכאים ליחס אישי מסור היא זו המכוונת את דרכה של מושית בעשייה. מושית תלווה אותך בכל שלב ושלב לאורך כל הדרך, החל מהשלב שלפני הניתוח, במהלך הניתוח ולאחר הניתוח במשך כל תקופת ההחלמה ולאחריה. הליווי הנו חם ואישי ונעשה תוך שמירה על פרטיותך ותוך הקשבה מלאה לצרכיך ונכונות אמיתית לסייע לך בעת הצורך. מושית תלמד על ציפיותיך, תקשיב לצפונות לבך ותיתן מענה לכל שאלה או בקשה במקצועיות ובזמינות מלאה גם בשעות חריגות, לפי הצורך. יחסה האישי והנעים יהפכו את התהליך המתמשך לחוויה נעימה ובטוחה עבורך כחלק מהגשמת חלומך.

  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 0072
צרו קשר
לחצו לחיוג